Jste zde

Elektronik – elektromechanik

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
08. 03. 2017 - 07. 05. 2017
Pracovní náplň:

Měli jste v mládí rádi Lego Technic/Mindstorms? Chcete podobná špičková zařízení pro průmyslové použití vyvíjet a vyrábět? Pak hledáme právě Vás, podívejte se na následující video.

Vaše pracovní náplň:

  • spolupráce na vývoji, montáž a servis zařízení po stránce elektronické i mechanické
  • školení a technická podpora zákazníků v ČR i zahraničí
  • kontakt s dodavateli
  • zpracování elektrodokumentace v EPLANu
Dosažené vzdělání:
střední
vysokoškolské
Nástup:
Dohodou
Jazykové znalosti:
AJ aktivně
Řidičský průkaz:
osobní auto
Požaduji / požadujeme:
  • iniciativní přístup, organizační schopnosti, spolehlivost, pracovitost
  • schopnost samostatně řešit problémy a ochotu vzdělávat se
  • praxe alespoň 1 rok pro získání §6 dle vyhlášky 50/78Sb
  • znalost EPLANu vítána
  • manuální zručnost
  • znalost automatizační techniky vítána
Nabízím / nabízíme:
  • příležitost k seberealizaci a osobnímu růstu
  • motivující ohodnocení
  • dynamicky se rozvíjející společnost se špičkovým know-how
  • spolupráci se špičkovým pracovištěm Katedry kybernetiky ČVUT
Lokalita:
Praha
Kontaktní osoba:
pí. Rybářová
Kontaktní telefon:
+420 225 371 781
Společnost:
JettyRobot s.r.o.
Toto je ochrana před spamem.
Fill in the blank.