Jste zde

Elektronik ve výrobě a vývoji

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
09. 05. 2017 - 08. 08. 2017
Pracovní náplň:

Výroba, opravy a montáže průmyslové elektroniky.

Jsme firma zabývající se primárně návrhem a výrobou indukčních technologií "na míru zákazníka", sídlíme v Třinci a neustále hledáme do našeho týmu nové posily - odborníky v oblasti elektroniky s chutí podílet se na zajímavých projektech. Podívejte se na náš web www.contitherm.cz .

Dosažené vzdělání:
střední
Nástup:
ihned
Jazykové znalosti:
AN - aktivně
Řidičský průkaz:
osobní auto
Požaduji / požadujeme:

základní požadavky: samostatnost, spolehlivost a pečlivost, technické myšlení, vzdělání elektro- nického/elektrotechnického zaměření, manuální zručnost a schopnost improvizace pro vývoj, prioritně obecná znalost elektroniky (ideálně i koníčkem), znalost základů elektrotechniky, zkušenosti s měřící technikou (osciloskop), zkušenosti s plošnými spoji (osazování, opravy), řidičský průkaz B

výhodou: zkušenosti s osazováním a zapojováním rozvaděčů, zkušenosti s návrhem plošných spojů (Eagle nebo Altium Designer), zkušenosti s projekčním programem Eplan Electric, zkušenosti s 3D konstrukčním programem SolidEdge, znalost anglického jazyka

Nabízím / nabízíme:

Nabízíme zajímavou práci na neobyklých zakázkách, možnost sebevzdělávání a dalšího profesního rozvoje. To, co děláme, vás bude bavit!

Mzdové ohodnocení:
Lokalita:
Kdekoliv
Kontaktní osoba:
Petra Wrzecionková
Společnost:
CONTI THERM spol. s r.o.
Toto je ochrana před spamem.
Fill in the blank.