Jste zde

Elektrotechnik

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
07. 08. 2024 - 06. 09. 2024
Pracovní náplň:

Do firmy Gama Hard s.r.o. hledáme zaměstnance na pracovní pozici elektrotechnik.
VÝHODOU je odpovídací znalost anglického jazyka v písemné, ideálně i mluvené formě (není podmínkou), vyhláška číslo 50 a řidičský průkaz skupiny B.
Náplň práce: základní měření, pájení, osazování, oživování zařízení a další činnosti spojené s agendou firmy

Forma pracovního poměru:
Jakákoliv
Dosažené vzdělání:
střední
Nástup:
ihned
Jazykové znalosti:
AN-aktivně
Řidičský průkaz:
osobní auto
Požaduji / požadujeme:

Podmínkou: elektrotechnické vzdělání (stačí výuční list)

Nabízím / nabízíme:

- odpovídající platové ohodnocení
- práci v čistém a moderně zařízeném prostředí
Mzda orientační. Konkrétní podmínky budou dohodnuty až při případné spolupráci.
V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis.

Mzdové ohodnocení:
Dle domluvy
Lokalita:
Východní čechy
Kontaktní osoba:
Tomáš Tvrdík
Kontaktní telefon:
603525677