Jste zde

HW design inženýr/ka - Unipi technology

Název pracovní pozice:
Základní informace
Rubrika inzeratu:
Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
14. 11. 2022 - 20. 01. 2023
Pracovní náplň:

My v Unipi technology (dceřiná společnost Faster CZ, spol. s.r.o) vyrábíme řídicí jednotky pro IoT, pomocí kterých mohou zákazníci řídit cokoliv, od výrobní linky až po mobilní kurník. Naše krabičky denně používají zákazníci z více než 65 zemí světa, od bastlířů až po velké korporace. Především jsme ale firma plná pohodových lidí, ve které nikdo nic přehnaně nehrotí a kde se můžeš těšit na přátelskou atmosféru.

 Co u nás budeš dělat:

  • Navrhovat schémata desek plošných spojů, layouty desek, data pro výrobu
  • Ručně (pře)osazovat prototypy a oživovat je
  • Komunikovat s dodavateli součástek a výrobci DPS
  • Spolupracovat s kolegy při návrhu modulů a vývoji firmware
Forma pracovního poměru:
Hlavní pracovní poměr
Nástup:
Ihned
Podrobné informace
Požaduji / požadujeme:

Informace o pozici

Místo pracoviště: Okružní 834/29a, Brno - Lesná 638 00
Popis pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Nabízím / nabízíme:

A co Ti za to nabídneme?

  • Neformální a přátelskou atmosféru v malé firmě
  • Pracovní dobu podle tvých potřeb
  • Balíček benefitů, jako jsou firemní notebook, mobilní telefon i pro soukromé používání, firemní akce, stravenkový paušál nebo i firemní produkty za zvýhodněnou cenu
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Přidat se k nám můžeš hned

Veškeré informace k pracovní pozici včetně kontaktu naleznete zde.

Lokalita:
Jižní Morava
Soubory musí být menší než 4 MB.
Povolené typy souborů: txt doc docx pdf ppt pptx odt.
CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.

Vertical Tabs

Informace obsažené v článcích jsou platné k datu vydání uvedeném v hlavičce článku a jejich platnost může být časově závislá

Komentáře a diskuse vyjadřují názory autorů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.