Jste zde

Konstruktér obvodů výkonové elektroniky

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
14. 07. 2017 - 30. 11. 2017
Pracovní náplň:

Inovační Centrum Eaton Praha rozšiřuje divizi výkonové elektroniky.

Výkonová elektronika je všude kolem nás, i když je někdy dovedně skryta. Ať už připojíte svůj počítač do elektrické sítě, nabíjíte telefon, jedete dopravním prostředkem nebo zapnete pračku, vždy se ke slovu dostanou elektronické obvody ovládající přenos a přeměnu elektrické energie.
Tyto obvody patří do oblasti výkonové elektroniky a ovládání elektrické energie je jedním z primárních cílů společnosti Eaton.
Vždyť jen v elektrickém sektoru přesáhly naše roční tržby v roce 2016 12,5 miliard USD. Naši zákazníci ve více než 175 zemích využívají naše produkty pro spolehlivý a bezpečný přenos, distribuci a ukládání elektrické energie.

Jaké projekty na Vás čekají?

V oblasti přenosu a rozvodu elektrické energie:

  • Jistící, chránicí a spínací technika
  • Naše jističe mimo jiné dokáží rozpoznat, když je v jistícím okruhu elektrický oblouk a včasným rozpojením zabrání vzniku materiálních škod nebo dokonce ztrátám na životech
  • Vývoj jističů jak pro domácí využití, jejichž nominální jistící proud nepřesáhne desítky ampér, tak pro průmyslové jističe, jejichž jmenovitý proud může být až tisíce ampér.

Nebylo by zajímavé pracovat na produktech, které dokáží ochránit majetek a zdraví lidí?

V oblasti přeměny a ukládání elektrické energie:

  • Vývoj nových měničů s výkonem stovek wattů pro připojení solárních panelů na střeše rodinného domu.
  • Vývoj měničů s výkonem stovek kilowatů, pomocí nichž se připojují rozsáhlé energetické zdroje.

A co třeba záložní zdroj, který máte pod stolem? Nebylo by vzrušující podílet se na vývoji zařízení, které má dnes skoro každý doma?

Dosažené vzdělání:
vysokoškolské
Nástup:
podzim 2017
Jazykové znalosti:
AJ aktivně
Požaduji / požadujeme:

Jako každá tvůrčí inženýrská činnost, i oblast výkonové elektroniky vyžaduje rozličné schopnosti a dovednosti. Následující rozhodně využijete při práci na našich projektech:

  • Znalost teoretické elektrotechniky
  • Znalost konstrukce (návrh, simulace a realizace) elektronických obvodů
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Aktivní znalost AJ
  • Při vývoji našich produktů klademe velký důraz na návrh pomocí modelů, takže pokud již znáte některý simulační nástroj (SPICE, PSIM, Matlab, …) nebo nějaký HW simulátor (RT-LAB, RTDS, …), bude to pro vás výhodou
Nabízím / nabízíme:
  • Inovativní  projekty , které mají vliv na zlepšování životního prostředí a světa kolem nás
  • Přátelské, inspirativní pracovní prostředí s důrazem na spolupráci a otevřeného přístupu k vedení společnosti
  • Možnost úzké spolupráce s universitami na vývoji  v ČR unikátních produktů
  • Vlastní laboratoře, relaxační prostory  joga, stolní tenis atd
  • Možnost vzdělávání a rozvoje jak technických, tak netechnických dovedností

O nás:
Evropské inovační centrum firmy Eaton v Roztokách u Prahy, jedno z pěti hlavních inovačních center společnosti Eaton, provádí špičkový výzkum zaměřený na vývoj nové generace bezpečnějších a efektivnějších systémů pro řízení a využití elektrické, hydraulické a mechanické energie. Integrované, multidisciplinární R & D centrum pod jednou střechou.

V případě zájmu pošlete Vaše CV na email : katerinafurlongova@eaton.com

Více informací najdete na www.eaton.com/eeic

Lokalita:
Kdekoliv
Kontaktní osoba:
Kateřina Furlongová
Společnost:
Eaton