Jste zde

NETIO LUA script propagandist :-)

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
06. 04. 2017 - 06. 06. 2017
Pracovní náplň:

NETIO products vyrábí ty nejchytřejší zásuvky na světě..
A hledáme právě vás pro tvorbu scriptů, které umožní připojit tyhle zásuvky doslova ke všemu, co má nějaké rozhraní a lze to ovládat po LAN nebo WiFi síti..

NETIO products a.s. je startupová společnost, co dělá chytré elektrické zásuvky. Nečekejte vypínače a zásuvky ve zdi, NETIO vyrábí samostatná zařízení s několika zásuvkami 230V ovladatelných přes LAN / WiFi / Bluetooth.

Cílem společnosti je být dlouhodobým dodavatelem řešení pro M2M / IoT systémy vyžadující spínání výkonových prvků. Naše elektrické zásuvky lze ovládat snad ze všech M2M API rozhraní a protokolů, které vás napadnou. Chceme mít nejvíc otevřený a nejbezpečnější produkt v kategorii. Hledáme šikovné a nadšené týmové hráče, které se nebojí výzev a chtějí být součástí budoucnosti.

Co budete dělat?

Vaším hlavním úkolem bude vytváření příkladů aplikací se zásuvkami NETIO. Budete programovat v LUA, hrát si s protokoly a propojovat zásuvky s jinými zařízeními, například senzory, řídícími jednotkami nebo do integrovat NETIO do otevřených systémů běžících na Raspberry PI a podobných mini PC. Z těchto aplikací budete sestavovat sadu “tutoriálů”, kterým říkáme Application Notes a kde ukazujeme, jak jsou naše produkty univerzální. Rádi bychom, aby jste i působil ve světové komunitě v rámci diskuzních fór jako je stackexchange a online repositářů jako GitHub apod.

Forma pracovního poměru:
Brigáda / dohoda o provedení práce
Dosažené vzdělání:
střední
student VŠ
Nástup:
ihned
Jazykové znalosti:
AN - aktivně
Požaduji / požadujeme:

Hledáme:

  • Týmového hráče se systémovým myšlením
  • Samostatnost a chuť hrát si s technologiemi
  • Základní znalost programování
  • Základní znalost síťových technologií
  • Schopnost vytvořit systematicky a logicky strukturovaný dokument
  • Alespoň průměrné komunikační a prezentační dovednosti
  • Anglický jazyk aktivně

Budeme rádi:

  • Za zkušenosti s verzovacími systémy (GIT, SVN)
  • Když budete umět používat Linux
  • Znalost LUA

Nabízím / nabízíme:
  • Možnost hrát si s novými technologiemi a spojovat je do systémů
  • Získání zkušeností z různými systémy a technologiemi a produkty
  • Přátelské týmové prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu a home office
  • Úvazek 1 až 2 dny v týdnu
  • Kariérní růst a podpora dalšího rozvoje
  • Prostředí mladé a dynamické firmy
  • Odpovídající ohodnocení
Lokalita:
Praha
Kontaktní osoba:
Břetislav Bakala
Kontaktní telefon:
777940472
Společnost:
NETIO products a.s.