Jste zde

Programátor-ka Drupal-theming

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
16. 05. 2017 - 27. 07. 2017
Pracovní náplň:

Vývoj a programování systémů, založených na Drupal, specializace na tvorby šablon.

Nástup:
ihned
Jazykové znalosti:
AJ
Požaduji / požadujeme:
  • spolehlivost a dodržování termínů;
  • ochotu učit se nové věci;
  • alespoň základní znalost Drupalu a Drupal API, PHP, MySQL;
  • výborná znalost HTML5, CSS, SASS, Git;
  • angličtinu minimálně na úrovni práce s dokumentací;
  • povědomí o dodržování https://www.drupal.org/docs/develop/standards;
  • Základní povědomí o práci s Gulp/Browsersync/NPM/Bower

Výhodou

  • Linux, JS, jQuery, Node.js, Angular JS, POSTCSS, správa a konfigurace Gulp aj.
  • Frameworky Neat & Bourbon, Compass, Bootstrap...

Lokalita:
Praha
Kontakt
Společnost:
Squelle Group, s.r.o.