Jste zde

Programátor PLC - elektromechanik

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
03. 01. 2017 - 02. 02. 2017
Pracovní náplň:
  • Bílek Filtry je malá společnost, která nabízí velké příležitosti. Více než 25 let zkušeností v oblasti filtrace kapalin chceme dále rozšiřovat nejen na území České republiky. Chcete být u toho? Chcete společně s námi tvořit lepší budoucnost? Staňte se součástí našeho týmu! V našem specializovaném oboru využijete znalosti v sektoru nápojů, potravinářství a strojírenství. Pracovní prostředí Vás zaujme svou různorodostí pracovních činností a přátelskou atmosférou. Rozhodně se nebudete nudit. Nabízíme neomezený profesní rozvoj
    a kariérní růst. Pojďte dělat práci, která Vás bude skutečně bavit a kterou budete mít rádi.

    Chcete:

  • být součástí vývojového týmu a podílet se na inovacích našich produktů?
  • vyhledávat a zavádět nová řešení pro naše zákazníky, být u zrodu nových zařízení?
  • potkávat zajímavé lidi a navštěvovat různé provozy?
  • být u zadání zákazníků a hledat cesty, jak jim pomoci?
  • věnovat péči stálým partnerům?

    Máme pro Vás místo, pokud:

  • cítíte, že jste odborníkem se smyslem pro techniku,
  • dosahujete středoškolského vzdělání zaměřeného na elektrotechniku, případně průmyslovou automatizaci,
  • Máte znalosti programovacích prostředí Amit a Weintek, případně jiných,
  • umíte pracovat v týmu i samostatně,
  • máte dostatek energie a chtění přijímat výzvy,
  • máte podnikatelského ducha a umíte se vcítit do zákazníka a jeho potřeb,
  • máte znalost, případně ochotu učit se cizím jazykům (angličtina případně ruština),
  • máte technický cit pro technologická řešení a servis,
  • máte vysokou úroveň organizačních a komunikačních dovedností, umíte plánovat nejen svůj čas,
  • jste odpovědný za vlastní činy,
  • máte chtění stále se vzdělávat,
  • umíte řídit automobil,
  • jste nekuřák.
  • Nečekejte, že si u nás pracovní dobu odsedíte, že všechno vyřeší emaily a telefony, že Vás budeme vodit
    za ruku…

Dosažené vzdělání:
střední
Nástup:
ihned
Jazykové znalosti:
AJ, RJ výhodou
Řidičský průkaz:
osobní auto
Nabízím / nabízíme:
  • plný pracovní úvazek na dobu neurčitou,
  • zajímavou a smysluplnou práci ve stabilní společnosti,
  • přátelské pracovní prostředí,
  • motivující odměnu za dobře vykonanou práci,
  • profesní růst,
  • pravidelné vzdělávání,
  • firemní benefity.
Lokalita:
Jižní Morava
Kontaktní osoba:
Jiří Janulík
Kontaktní telefon:
777 11 80 91
Společnost:
Bílek Filtry s. r. o.