Jste zde

Programátor/ka PHP+Drupal+MySQL

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
23. 11. 2016 - 20. 01. 2017
Pracovní náplň:
  • Analýza, vývoj, testování a implementace programového vybavení aplikací vzdáleného monitoringu
  • Vývoj a implementace funkcí portálu pro vzdálený monitoring
  • Rozvoj a údržba CMS publikačních serverů
Dosažené vzdělání:
střední
vysokoškolské
student VŠ
Nástup:
Ihned
Jazykové znalosti:
AJ
Řidičský průkaz:
Požaduji / požadujeme:
  • Velmi dobrou znalost programování v PHP a MySQL
  • Velmi dobrou znalost CMS Drupal
  • Znalosti v oblasti návrhu a tvorby programového vybavení mobilních zařízení
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Chuť stále se učit novým věcem
Nabízím / nabízíme:
  • Práci v mladém a přátelském kolektivu
  • Prostor pro vlastní rozvoj, inovaci a nápady
  • Samostatnou práci na vlastních projektech
  • Flexibilní úvazek - pružnou pracovní dobu

HW group s.r.o. je výrobce senzorů s IP rozhraním. Dodáváme řešení pro vzdálený dohled a vzdálené řízení po M2M. Naše produkty jsou určeny pro IT, Datacentra, průmysl a bezpečnostní aplikace.

Mzdové ohodnocení:
Lokalita:
Praha
Kontaktní osoba:
Vít Olmr
Toto je ochrana před spamem.
Fill in the blank.