Jste zde

Projektová a technická podpora - LAN produkty

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
16. 11. 2012 - 21. 01. 2013
Pracovní náplň:

Pre-sales technical support - technická podpora zákazníků při prvním návrhu projektu s našimi produkty.
Technická podpora našich stálých partnerů s technickými problémy jejich zákazníků.

Hledáme člověka s  technickým rozhledem a dobrou komunikativní angličtinou.
Jedná se o rozmanitou práci, 60% komunikace je v angličtině.

Pro další komunikaci vyplňte formulář prosím, požádáme Vás emailem o životopis a zodpovězení několika otázek.

Dosažené vzdělání:
Neuvedeno
Nástup:
1. kvartál 2013
Jazykové znalosti:
AN-aktivně, ostatní jazyky výhodou
Požaduji / požadujeme:
  • Aktivní přístup
  • Bezproblémovou komunikaci v angličtině.
  • Vzdělání a praxi v oboru (zašlete prosím životopis).
  • Technický rozhled v oblasti LAN sítí a komunikačních technologií.
Nabízím / nabízíme:
  • Perspektivní pozici v dynamické firmě s příjemnou atmosférou.
  • Možnost technického rozvoje.
Mzdové ohodnocení:
25.000 Kč po dobu zkušební doby
Lokalita:
Praha
Kontaktní osoba:
Jan Řehák
Kontaktní telefon:
+420777232750
Toto je ochrana před spamem.
Fill in the blank.