Jste zde

RF / VF VÝVOJÁŘ ELEKTRONIKY – HW

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
22. 03. 2017 - 21. 06. 2017
Pracovní náplň:

•       vývoj HW, návrh řešení HW, tvorba schémat a layoutu vícevrstvých plošných spojů,

•       tvorba technické, výrobní a projektové dokumentace,

•       výpočty, simulace, dimenzování a optimalizace elektronických komponentů,

•       realizace prototypů, oživování a ověřování jejich funkce.

Forma pracovního poměru:
Jakákoliv
Dosažené vzdělání:
střední
vysokoškolské
Nástup:
ihned
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktivně
Řidičský průkaz:
Požaduji / požadujeme:

•       VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření (vhodné i pro absolventy s praxí),

•       znalost AJ technického směru,

•       orientace v součástkové základně,

•       základní znalost návrhových CAD systémů,

•       tvorba dokumentace pro výrobu a vývoj,

•       znalost programovacích jazyků pro embedded systémy,

•       základní znalosti v oblasti EMC,

•       zkušenosti s navrhováním a výrobou elektronických systémů,

•       zkušenosti s návrhem a konstrukcí radio (vf) zařízení,

•       znalost vysokofrekvenční a mikrovlné techniky,

•       konstrukce antén,

•       zpracování signálu,

•       zkušenost s FPGA, MATLAB,

•       znalosti hardware průmyslových sběrnic a jejich softwarové obsluhy výhodou.

Nabízím / nabízíme:

•       zajímavou práci v nadnárodní společnosti,

•       práci v mladém kolektivu,

•       pružná pracovní doba,

•       pracovní uplatnění v oblasti nejnovějších informačních technologií,

•       spolupráci na mezinárodních projektech,

•       podíl na výzkumné činnosti,

•       každodenní využití cizích jazyků.

Mzdové ohodnocení:
dle dohody
Lokalita:
Praha
Kontaktní osoba:
Vladimíra Němečková
Kontaktní telefon:
284683784
Společnost:
evolving systems consulting s.r.o.
Toto je ochrana před spamem.
Fill in the blank.