Jste zde

Technicko obchodný reprezentant

Název pracovní pozice:
Základní informace
Rubrika inzeratu:
Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
29. 05. 2012 - 28. 06. 2012
Pracovní náplň:

Cestovanie k zákazníkom, aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov, silná orientácia na predaj a budovanie vzťahov so zákazníkmi, základné technické poradenstvo, tvorba riešení a propagácia produktov.

Forma pracovního poměru:
Hlavní pracovní poměr
Dosažené vzdělání:
střední
vysokoškolské
Nástup:
dohodou
Podrobné informace
Jazykové znalosti:
AN-aktívne
Řidičský průkaz:
osobní auto
Požaduji / požadujeme:

Obchodné zručnosti

Elektrotechnické vzdelanie (SŠ, alebo VŠ)

Výborná znalosť elektronických súčiastok

Aktívna znalosť anglického jazyka

Minimálne 1 rok ako obchodný zástupca

Silné komunikačné a prezentačné zručnosti, samostatnosť, zodpovednosť, kreativita, flexibilita

Skúsenosti s vývojom elektronických súčiastok

Schopnosť rýchlo sa učiť, chuť vzdelávať sa a pracovať na sebe

Systémový a tvorivý prístup s orientáciou na logistiku a marketing

Vysoké pracovné nasadenie

Tímový hráč

Pozitívne myslenie

Nabízím / nabízíme:

Stabilné pracovné miesto v modernej, rýchlo rastúcej, silnej medzinárodnej spoločnosti

Príjemné pracovné prostredie s všestrannou profesijnou podporou

Priateľskú a otvorenú atmosféru

Mladý dynamický kolektív

Súbor firemných benefitov, silný sociálny program

Služobné vozidlo, mobilný telefón, notebook s internetom

Lokalita:
Slovensko
Kontakt
Kontaktní osoba:
Mgr. Mária Sesztáková
Kontaktní telefon:
+421 55 786 04 44
Soubory musí být menší než 4 MB.
Povolené typy souborů: txt doc docx pdf ppt pptx odt.
CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.

Vertical Tabs

Informace obsažené v článcích jsou platné k datu vydání uvedeném v hlavičce článku a jejich platnost může být časově závislá

Komentáře a diskuse vyjadřují názory autorů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.