Jste zde

Technický referent/ka senzorika automatizace

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
09. 09. 2013 - 11. 10. 2013
Pracovní náplň:
  • příprava podkladů a tvorba cenové nabídky
  • technická komunikace se zahraničními dodavateli (Angličtina, Němčina)
  • technická komunikace se zákazníky
  • řešení reklamací
  • správa dokumentů a certifikátů divize
  • tvorba a správa ceníků
  • příprava a korekce překladů článků, manuálů (z anglického jazyka), e-news
  • podpora pro tvorbu webu
  • spolupráce na přípravě veletrhů a dalších firemních akcích
  • telemarketing
Dosažené vzdělání:
střední
vysokoškolské
Nástup:
ihned
Jazykové znalosti:
AJ aktivně, NJ pasivně
Požaduji / požadujeme:
Minimální požadavky na vzdělání:
  • střední odborné, zaměření elektro
  • anglický jazyk aktivně ( ústní i písemná forma, schopnost korekcí překladů a drobných překladů )
  • německý jazyk pasivně ( výhoda )
  • pokročilá znalost PC, Windows, MS Office

Praxe:
  • v oboru senzorika / pohony /automatizace strojů
  • práce v administrativě
  • základy práce s grafikou

Další nároky :
  • vstřícnost
  • komunikativnost
  • kultivované vystupování ( ústní i písemná forma )
  • schopnost týmové spolupráce
  • zájem o trvalé vzdělávání se v anglickém jazyce a v používaných technologiích

Lokalita:
Praha
Kontaktní osoba:
Robert Tesař
Kontaktní telefon:
+420 244 00 15 14