Jste zde

Vývojář

Název pracovní pozice:
Vývojář
Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
22. 05. 2012 - 21. 06. 2012
Pracovní náplň:

Odborně-technická publikační činnost (psaní článků, tvorba prezentací, publikace na webu, el. schémata, …)

Forma pracovního poměru:
Jakákoliv
Dosažené vzdělání:
student VŠ
Jazykové znalosti:
Vítaná je aktivní technická angličtina písemnou formou
Požaduji / požadujeme:

Hledáme kolegu na doplnění vývojového týmu IQRF (technologie pro bezdrátovou komunikaci), hlavně pro oblast odborně-technické publikační činnosti (psaní článků, tvorbu prezentací, publikace na webu, el. schémata v Eagle, …).

Nabízím / nabízíme:

Částečný pracovní úvazek Home office Perspektivu možnosti zaměstnání v inovativní firmě po ukončení studia

Mzdové ohodnocení:
9 999 Kč měsíčně
Lokalita:
Kdekoliv
Kontaktní osoba:
Šárka Nečesaná
Kontaktní telefon:
+420 493 538 125
Toto je ochrana před spamem.
Fill in the blank.