Jste zde

Vývojář embedded aplikací Linux/C/C++

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
23. 02. 2017 - 25. 03. 2017
Pracovní náplň:

NETIO products a.s.

NETIO je mladá startupová společnost zabývající se vývojem a výrobou chytrých elektrických zásuvek. Nečekejte vypínače a zásuvky ve zdi, NETIO vyvíjí samostatná zařízení z několika zásuvkami 230V ovladatelných přes LAN / WiFi / Bluetooth.

Cílem společnosti je být dlouhodobým dodavatelem řešení pro M2M / IoT systémy vyžadující spínání výkonových prvků. Naše elektrické zásuvky lze ovládat snad ze všech M2M API rozhraní a protokolů, které výs napadnou. Chceme mít nejvíc otevřený a nejbezpečnější produkt v kategorii. Hledáme šikovné a nadšené týmové hráče, které se nebojí výzev a chtějí být součástí budoucnosti.

Co budete dělat?

Vaším hlavním úkolem bude vývoj aplikací pro embedded platformu Linux. Většinu našich klíčových aplikací máme psaných v C/C++, ale narazíte i na skriptovací jazyky Python a Lua. Pokud se kamarádíte s Linuxem, tak Vás bude určitě zajímat i “spodek” našeho zařízení a jeho vztah k HW na úrovni systému. Je dobré mít přehled, co se kde v našich produktech  děje.

Forma pracovního poměru:
Jakákoliv
Nástup:
ihned
Podrobné informace
Požaduji / požadujeme:

Hledáme:

Týmového hráče s analytickými schopnostmi

Samostatnost a vnitřní motivaci vycházející ze seberealizace

Někoho, kdo má nějaké projekty v C/C++ za sebou (zájmové i školní)

Kamarádí se s Linuxem a systémy UNIX

Seniorní i juniorní vývojáře

Měl by jste se umět domluvit anglicky

Budeme rádi:

Když budete znát verzovací systémy (GIT, SVN)

Přijde vhod Python, Bash, Java a Lua

Za zkušenosti s TCP/IP

Nabízím / nabízíme:

Možnost seberealizace při vytváření nových produktů

Nabíraní zkušeností z již realizovaných projektů

Přátelské týmové prostředí

Flexibilní pracovní dobu a home office

Kariérní růst a podpora dalšího rozvoje

Prostředí mladé a dynamické firmy

Lokalita:
Kdekoliv
Kontaktní osoba:
Jan Řehák