Jste zde

Vývojář embedded aplikací Linux/C/C++

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
14. 06. 2017 - 25. 07. 2017
Pracovní náplň:

NETIO products a.s.

NETIO je mladá startupová společnost zabývající se vývojem a výrobou chytrých elektrických zásuvek. Nečekejte vypínače a zásuvky ve zdi, NETIO vyvíjí samostatná zařízení s několika zásuvkami 230V ovladatelných přes LAN / WiFi / Bluetooth.

Cílem společnosti je být dlouhodobým dodavatelem řešení pro M2M / IoT systémy vyžadující spínání výkonových prvků. Naše elektrické zásuvky lze ovládat snad ze všech M2M API rozhraní a protokolů, které vás napadnou. Chceme mít nejvíc otevřený a nejbezpečnější produkt v kategorii. Hledáme šikovné a nadšené týmové hráče, které se nebojí výzev a chtějí být součástí budoucnosti.

Co budete dělat?

Vaším hlavním úkolem bude vývoj aplikací pro embedded platformu Linux. Většinu našich klíčových aplikací máme psaných v C/C++, ale narazíte i na skriptovací jazyky Python a Lua. Pokud se kamarádíte s Linuxem, tak Vás bude určitě zajímat i “spodek” našeho zařízení a jeho vztah k HW na úrovni systému. Je dobré mít přehled, co se kde v našich produktech děje.

Forma pracovního poměru:
Jakákoliv
Dosažené vzdělání:
vysokoškolské
student VŠ
Nástup:
ihned
Jazykové znalosti:
AN - pasivně (aktivně výhodou)
Požaduji / požadujeme:

Hledáme:

  • Týmového hráče s analytickými schopnostmi
  • Samostatnost a vnitřní motivaci vycházející ze seberealizace
  • Někoho, kdo má nějaké projekty v C/C++ za sebou (zájmové i školní)
  • Zkušenost s verzovacími systémy (GIT, SVN)
  • Kamarádí se s Linuxem a systémy UNIX
  • Seniorní i juniorní vývojáře
  • Měl by jste se umět domluvit anglicky

Budeme rádi:

  • Přijde vhod Python, Bash, Java a Lua
  • Za zkušenosti s TCP/IP
Nabízím / nabízíme:
  • Možnost seberealizace při vytváření nových produktů
  • Nabíraní zkušeností z již realizovaných projektů
  • Přátelské týmové prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu a home office
  • Kariérní růst a podpora dalšího rozvoje
  • Prostředí mladé a dynamické firmy
  • Odpovídající ohodnocení
Lokalita:
Kdekoliv
Praha
Kontaktní osoba:
Břetislav Bakala
Kontaktní telefon:
777940472