Jste zde

Vývojář embedded systémů

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
11. 05. 2017 - 31. 08. 2017
Pracovní náplň:

Jsme menší dynamická firma zaměřená na vývoj a výrobu vlastních snímačů a telemetrických sestav pro řízení a sběr dat ve vodárenství a pro monitorování životního prostředí. Pro rozšíření nabídky našich produktů hledáme vývojáře HW i SW nejlépe z Českých Budějovic nebo z jeho blízkého okolí.

  • Spoluúčast při návrhu řešení a při vývoji snímačů, dataloggerů a IoT zařízení převážně pro oblast monitorování životního prostředí.
  • Tvorba programového vybavení pro navržená zařízení.
  • Údržba a další vývoj firmwaru produktu včetně analýzy a řešení případných problémů.
  • Realizace a oživování prototypů.
  • Vytváření výrobní a projektové dokumentace.
  • Podíl na malosériové výrobě a servisu vyvinutých zařízení.
Dosažené vzdělání:
střední
vysokoškolské
student VŠ
Nástup:
ihned
Podrobné informace
Požaduji / požadujeme:
  • Znalost programování embedded systémů (C-jazyk).
  • Znalost základních komunikačních protokolů (UART, SPI, I2C, …).
  • Výhodou je znalost vývoje safety systémů a systémů reálného času.
  • Alespoň základní zkušenosti s návrhem a výrobou elektronických zařízení.
  • Alespoň základní znalost návrhových CAD systémů.
  • Ochotu podílet se na činnostech spojených s nasazením produktu u zákazníka.
  • Iniciativní přístup, spolehlivost a ochotu vzdělávat se.
Nabízím / nabízíme:
  • Bonus za nástup do společnosti.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Firemní benefity.
  • Otevřenou možnost expertního i manažérského růstu.
  • Podíl na výzkumných a vývojových projektech.
  • Uplatnění výsledků své práce v oblasti ekologie a sledování životního prostředí.
  • Moderní prostředí Vědeckotechnického parku v blízkosti Jihočeské univerzity.
Lokalita:
Jižní čechy
Kontaktní osoba:
Ing. Jindřich Fiedler, fiedler@fiedlerams.cz
Kontaktní telefon:
+420 603 569 565
Toto je ochrana před spamem.
Fill in the blank.