Jste zde

Vývojář pro českou bezdrátovou platformu IQRF

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
05. 02. 2016 - 30. 04. 2016
Pracovní náplň:

Zajímají Vás technologie zítřka? Chcete pracovat v týmu, který loni získal ocenění Česká hlava?

MICRORISC hledá kolegu/kolegyni pro vývoj SW, především tvorbu knihoven SDK pro českou perspektivní bezdrátovou komunikační platformu IQRF.

Možnost práce z domova.

Hlavní činnosti

  • Implementační programování (knihovny, moduly) v C, resp C++  a v Javě
  • Kontinuální aktualizace podpory pro aplikační protokol DPA
  • Správa projektu a releasů
  • Tvorba aplikačních příkladů
  • Podpora zákazníků

Požadujeme

  • Praktické zkušenosti s C, C++ pro Linux a nebo s Javou, ne úplný nováček, např. půl roku zkušeností, doložených realizovaným projektem. Možný i absolvent se zkušenostmi a praxí při studiu.
  • Konstruktivní přístup k řešení problémů
  • Dobrá znalost anglického jazyka

Uvítáme

  • Zkušenosti s Open-Source projekty, testováním SW, repository zdrojového kódu (Git), build nástroji (Make, Jenkins), nástroji pro správu projektů (Atlassian).
Dosažené vzdělání:
vysokoškolské
student VŠ
Nástup:
Ihned
Jazykové znalosti:
Dobrá znalost anglického jazyka
Lokalita:
Kdekoliv
Kontaktní osoba:
Iveta Štefanová
Kontaktní telefon:
493 538 125
Společnost:
MICRORISC s.r.o.