Jste zde

Vývojář pro ESP32

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
15. 02. 2024 - 16. 06. 2024
Pracovní náplň:

Pro externí nebo full-time spolupráci hledáme do vývojového teamu druhého vývojáře aplikací pro populární čip ESP32.

Forma pracovního poměru:
Jakákoliv
Nástup:
ihned
Podrobné informace
Požaduji / požadujeme:
  • znalost C++
  • znalost platformy ESP32
  • znalost SDK EDP-IDF
  • Základní znalosti hardware a docker jsou výhodou.
  • Používáme GITLAB, pro vývoj hlavně Linux,

Abyste si prošli co dělá firma NETIO products, vnímali rozsah potřeb zákazníků od našeho produktu - Cloud, mobilní App, HTTPs, časovač na každém výstupu, Power analyze bloky, nastavitelné MQTT a podobně.  Prostě abyste nepřišli na pohovor s tím, že píšeme FW pro relátko připojené na nožičce procesoru.

Nechceme zase někomu vysvětlovat, že to je zbytečně složité, protože se pořádně nepodíval, co naše tzv relátko ovládané procesorem musí umět..

Nabízím / nabízíme:

·       Práci v zajímavém kolektivu, kde by Vám mohlo být dobře, i když jsme malá firma (cca 18 lidí).

·       Práci s respektem k realitě vývojářů embedded produktů..

Lokalita:
Kdekoliv
Kontaktní osoba:
Břetislav Bakala
Kontaktní telefon:
+420 777 940 472