Jste zde

Aplikační inženýr- Senzorika automatizace

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
03. 07. 2013 - 07. 08. 2013
Pracovní náplň:
  • řešení a realizace projektů menšího rozsahu u zákazníka region ČR
  • aplikace komponent výrobců zastupovaných firmou SCHMACHTL CZ do stávajících nebo navrhovaných systémů zákazníka
  • návrh a dokumentace projektu
  • poradenství a školení
  • analýza rizik strojních zařízení
  • měření doběhových časů stroje
  • revize bezpečnostních závor
  • CRM

Zaměření:

  •  komplexní produkty divize senzorika - automatizace
  • bezpečnost strojních zařízení
Dosažené vzdělání:
střední
vysokoškolské
Nástup:
ihned
Jazykové znalosti:
AJ aktivně
Řidičský průkaz:
osobní auto
Požaduji / požadujeme:
Vzdělání :
  • SŠ odborné / VŠ - zaměření elektro
  • Anglický jazyk aktivně (ústní i písemná forma, schopnost studia tech. a legislativních materiálů) (alternativně německý jazyk)
  • platné přezkoušení dle vyhl. 50 /78 Sb. § 6
  • znalost ČSN EN 13 849/2008, ČSN EN 12 100/2011
  • znalost NV ČR 378/2001 Sb
  • znalost PC, Windows, MS Office
Praxe:
  •  v oboru senzorika / pohony / automatizace strojů
  •  v oboru bezpečnosti strojů
Další nároky :
  • vstřícnost
  • aktivní přístup
  • kultivované vystupování ( ústní i písemná forma )
  • schopnost týmové spolupráce
  • zájem o trvalé vzdělávání se v platné legislativě, Anglickém jazyce a v používaných technologiích

Nabízím / nabízíme:

Školení poskytnutá firmou SCHMACHTL CZ :
Zaškolení na produkty u dodavatelů.
Akreditace pro provádění bezpečnostních revizí (alternativně v Německém nebo Anglickém jazyce)
Účast v technické komisi - bezpečnost strojních zařízení

Více informací o firmě v článku Schmachtl – 20. výročí a téměř 80 let tradice na českém trhu a Audit návrhu systému je lepší, než řešení problémů po prodeji

Lokalita:
Praha
Kontaktní osoba:
Robert Tesař
Kontaktní telefon:
+420244001514