Jste zde

Datový analytik MS Excel

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
15. 03. 2018 - 30. 04. 2018
Pracovní náplň:

Pro náš projekt potřebujeme vytvořit řadu analytických nástrojů dat z různých databází. Hledáme samostatného a zkušeného odborníka, který v Excelu navrhne a vytvoří:

  • Importy dat
  • Kontingenční tabulky, filtry, grafy
  • Šablony, statistiky a reporty
Forma pracovního poměru:
Externí spolupráce
Dosažené vzdělání:
Neuvedeno
Nástup:
Ihned
Podrobné informace
Požaduji / požadujeme:
  • Pokročilou znalost MS Excel verzí 2010-2016
  • Tvorbu šablon a maker (importy XML do Excelu, generování grafů apod. )
  • Znalost nástrojů Power Excel výhodou
  • Samostatné zpracování zadání – orientaci na výsledek
Nabízím / nabízíme:
  • Flexibilní podmínky – vhodné i pro freelancery, práce na DPP nebo ŽL.
Lokalita:
Kdekoliv
Kontaktní osoba:
Vít Olmr