Jste zde

Elektromechanik Brno

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
07. 12. 2017 - 28. 02. 2018
Pracovní náplň:

Kompletovat a propojovat součástky do našich speciálních nástaveb na nákladní auta, což je velice různorodá práce. Chvíli budeš pájet, řezat, vrtat, chvíli se budeš plazit nad, v a pod náklaďákem, když budeš tahat kabeláž. Baví tě u práce přemýšlet a hledat řešení? To je dobře, protože každé auto i zakázka je jiná. Náklaďáky přestavujeme nové a čisté, takže si prošmejdíš nejnovější Mercedes, DAF či Scanii.

Novým nápadům se nebráníme, naopak si ceníme, když ti to bude pálit.

Naše auta – nástavby děláme pro celý svět a čas od času je potřeba vyjet na servis, nebo zapojit skříň na druhém konci světa. Proto tě cestování musí bavit, přibližně 10x za rok vypadneš za naše hranice. Většinou to je po Evropě, ale může to být i exotika – Čína (uvidíš Velkou čínskou zeď), Argentina (ochutnáš perfektní steak). Bude to i USA, kde zakládáme pobočku. K tomu patří i Anglický jazyk, bez toho to moc dobře nepůjde. Bude fajn, když you can speak English, but když budeš dobrý elektromechanik, kurzy angličtiny ti zaplatíme přímo na pracovišti a ještě v rámci pracovní doby.

A co je nejdůležitější, máme tu fajn kolektiv. Tak se stav!

Dosažené vzdělání:
střední
vysokoškolské
Nástup:
Ihned
Bude fajn, když you can speak English, but když budeš dobrý elektromechanik, kurzy angličtiny ti zaplatíme přímo na pracovišti a ještě v rámci pracovní doby.
Řidičský průkaz:
osobní auto
nákladní auto
Požaduji / požadujeme:

Elektromechanika pro tebe nebyl jen nudný obor na škole, ale elektrem žiješ. Umíš číst schémata a pájet. Rád si doma bastlíš nebo létáš třeba s letadýlky. Zkrátka zajímáš se o elektromechaniku. Jsi nadšenec, téměř blázen do elektra tak jako my! Zkus to u nás a získáš práci, ve které si můžeš téměř hrát.

Nabízím / nabízíme:

Můžeš se stavit na prohlídku, poznat lidi a pracoviště. Na pohovoru pak absolvuješ jednoduchý test, nějaké pájení. Nevěřil bys, kolik po světě běhá „kolegů elektromechaniků“ co neumí ani pájet. To se tebe ale netýká, takže když si padneme do oka, nabízíme:

  • Pětidenní pružnou pracovní dobu od 6:30-7:00 do 15:00-15:30
  • Přestávka na svačinu od 9:00 do 9:15 v rámci pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy, teambuildingy
  • Dobrá káva zdarma
  • Poznávat svět v rámci služebních cest
Mzdové ohodnocení:
Nástupní mzda 24 000 Kč > 32 000 Kč po zaučení včetně AJ + náborový příspěvek 15 000 Kč
Lokalita:
Jižní Morava
Kontaktní osoba:
Martina Pluháčková
Kontaktní telefon:
545 235 252