Jste zde

EMBEDDED HW DESIGNER

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
05. 01. 2018 - 04. 03. 2018
Pracovní náplň:

Hledáme vývojáře pro vývoj nového HW a optimalizace nejen 230V zařízení dle platných evropských certifikací. Produkty optimalizujeme na snadnou vyrobitelnost ve velkých sériích.

Součástí Vaší práce bude i údržba dobíhajících produktů zejména v oblasti součástkových náhrad a výrobně-konstrukčních zaležitostí.

Plánujeme vývoj nových zařízení pro LAN, WiFi, GSM (2G, LTE, NB, M1) i vývoj testovacích a výrobních nástrojů. Občas bude potřeba šáhnout i po komunikačních analyzátorech a naprgat si vlastní debug tooly.

Forma pracovního poměru:
Jakákoliv
Dosažené vzdělání:
Neuvedeno
Nástup:
ihned
Jazykové znalosti:
AN pasivně
Požaduji / požadujeme:
  • Týmového hráče s analytickými schopnostmi
  • Zodpovědnost a otevřenost při řešení projektů
  • Zkušeného HW návrháře (digital, analog - výhodou)
  • Zkušenosti s návrhem DPS a konstrukcí
  • Seniorní designér, absolvent nebo student VŠ
  • AN – pasivně (aktivně výhodou)

Nabízím / nabízíme:

  • Možnost seberealizace při vytváření nových produktů
  • Přátelské prostředí – plochá organizační struktura
  • Flexibilní pracovní dobu a home office
  • —Kariérní růst a podpora dalšího rozvoje
  • —Prostředí mladé a dynamické firmy
  • —Odpovídající ohodnocení
Lokalita:
Praha
Kontaktní osoba:
Břetislav Bakala
Kontaktní telefon:
+420 777 940 472