Jste zde

Externí produktový manažer pro elektrokola

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
23. 12. 2013 - 22. 01. 2014
Pracovní náplň:
  • Plánování prodeje a nákladů na něj
  • Prodej
  • Vytvoření a rozvoj sítě prodejců
  • Řízení sítě prodejců
  • Marketing

Hlavní ukazatele výkonnosti:
  • Dosažení prodejních cílú v počtech kusů, obratu a marži

  • Dodržení plánovaných nákladů

  • Stav sítě prodejců

  • Vypracování marketingového plánu včetně rozpočtu a jeho dodržení

  • Respektování prezentačních standardů značky

Dosažené vzdělání:
střední
vysokoškolské
Jazykové znalosti:
Angl. - aktivně
Řidičský průkaz:
osobní auto
Požaduji / požadujeme:

  • SŠ/VŠ nejlépe obchodního směru

  • Ochota učit se novým věcem

  • Dobré komunikační schopnosti pro jednání se zákazníky a dodavateli

  • Aktivní znalost angličtiny

  • Samostatnost

  • ŘP skupiny B

Nabízím / nabízíme:
  • Samostatnou tvůrčí práci na živnostenský list

  • Finanční ohodnocení dle dosažených výsledků

  • Zázemí stabilní zavedené firmy

Společnost  MACRO WEIL se zabývá distribucí součástek, modulů a zařízení zejména pro bezdrátovou komunikaci a elektronických součástek obecně. Důležitou součástí činnosti jsou dodávky a instalace kompletních systémů založených na ZigBee, Bluetooth, Wavenis, GPS/GSM, RTLS a podobně. Nově se zabývá také importem značkových elektrokol.

Lokalita:
Kdekoliv
Kontaktní osoba:
Pavel Palivec
Kontaktní telefon:
731494583
Společnost:
Macro Weil