Jste zde

HW Design Engineer

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
02. 05. 2018 - 01. 06. 2018
Pracovní náplň:

Koho hledáme?

Do našeho týmu vývojářů hardware hledáme nového šikovného kolegu, který nám pomůže s vývojem elektroniky řídicích jednotek distribuované výroby energie.
Čeká Tě kompletní vývoj HW od prvotní analýzy a zadání až po konečnou validaci. Pro návrh používáme Altium Designer.
Aby šlo vše jednodušeji, máme tu vlastní laboratoř vybavenou zařízeními pro EMC a klimatické testy a spoustu dalších vychytávek.

Dosažené vzdělání:
střední
Nástup:
dohodou
Jazykové znalosti:
AN- aktivně
Požaduji / požadujeme:
  • Máš titul z vysoké školy elektrotechnické, nebo jiné vysoké školy technického směru
  • Máš zkušenosti s návrhem analogových a digitální obvodů
  • Víš, jak vytvořit schéma a navrhnout DPS
  • Dokážeš oživit design a připravit ho pro výrobu
  • Baví Tě návrh elektroniky
  • Domluvíš se anglicky
Nabízím / nabízíme:

Ještě stále jsme Tě nepřesvědčili?

Pracovat budeš v přátelské atmosféře s fajn kolegy, kteří se zabývají vývojem, testováním a certifikacemi, přípravou pro výrobu a kteří se s chutí sejdou u kávy nebo na obědě, kde probírají technické i netechnické věci.

Sídlíme v blízkosti zastávky metra Holešovice v nových prostorách na patře, které je navrženo přímo pro potřeby vývoje hardware a jeho testování.

Klademe důraz na osobní rozvoj a podporujeme své zaměstnance v jejich kariérním růstu!

Benefity

Benefity přizpůsobujeme potřebám našich zaměstnanců.
Nabízíme 5 týdnů dovolené, 3 sick days, flexibilní pracovní dobu, home office, stravenky a další...

Ať už rád rozmýšlíš a realizuješ zapojení do detailu nebo Tě spíše zajímá architektura, vrcholový pohled na věc a technické zastřešení projektů, přijď se k nám podívat a popovídat si.

Další informace o naší firmě nalezneš na webových stránkách: comap-control.com
V případě zájmu o nabízenou pozici nám, prosím, zašli svůj životopis.

Budeme se těšit!

Sledujte nás na LinkedIn

Lokalita:
Praha
Kontaktní osoba:
Emilia Solankova
Kontaktní telefon:
+420 734 693 107