Jste zde

HW vývojář - GX SOLUTIONS

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
04. 10. 2018 - 20. 11. 2018
Pracovní náplň:

Společnost GX SOLUTIONS BOHEMIA má více než 20 let zkušeností převážně v oblasti monitoringu vozidel, strojů a dalších zařízení. U našich zákazníků máme nasazených více než 40 000 vlastních řešení. Jsme profesionální a dynamický tým! Patříme mezi leadery v poskytování a ve vývoji telemetrických řešení pro naše zákazníky z různých oborů a oblastí.
A nyní hledáme do vývojového týmu talentovaného HW kolegu!

Tvoje budoucí hlavní náplň práce:

  • Navrhování a vývoj nových hardware produktů
  • Programování 8 a 32 bitových mikroprocesorů v jazyce C/C++
  • Navrhování obvodů a plošných spojů
  • Simulace, oživení prototypů
  • Orientace digitálních a analogových obvodů
  • Vypracování výrobní technické dokumentace
  • Provádění typových zkoušek

Co bude také součástí Tvé práce?

  • Práce ve vývojovém prostředí
  • Připravování podkladů pro zavedení nových produktů do výroby a do praxe
  • Komunikování s dodavateli komponentůSpolupráce a komunikace s externími firmami, spolupracujícími při výrobě produktů
  • Řízení výrobního týmu
Dosažené vzdělání:
střední
vysokoškolské
Nástup:
Ihned
Podrobné informace
Požaduji / požadujeme:
  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, elektronika
  • Znalost AJ na úrovni čtení dokumentace
  • Znalost programování PLD
  • Velmi dobré analytické a logické myšlení
  • Praxe v délce 2 roky na obdobné pozici
  • Základní znalosti algoritmizace

Tvojí výhodou může být:

  • Znalosti z oblasti komunikačních protokolů: RS232, RS485, CAN, LIN, TCP/IP
  • Znalosti z oblasti: GSM, GPS, ZigBee, Bluetooth, RFID
  • Zkušenosti s elektronickými komponenty

Doplňující informace:

  • Nástup možný ihned
  • Práce na plný úvazek
  • Místo pracoviště na ulici 17. listopadu 907 ve Frýdku – Místku

Nabízím / nabízíme:
  • Zajímavou práci v dynamicky rostoucí a prosperující české společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Bonusy/prémie
  • Stravenky
  • Sick days
  • Možnost pružné pracovní doby
  • Možnost home-office
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Práci na zajímavých projektech
  • Práci s produktem na vysoké technické úrovni
  • Možnost profesního rozvoje a dalšího odborného školení a vzdělávání
  • Možnost podílet se na inovacích a dalším vývoji společnosti
  • Mladý spolupracující kolektiv
  • Mimopracovní firemní akce, teambuildingové aktivity

Lokalita:
Severní Morava
Kontaktní osoba:
Miroslava Kuláková