Jste zde

Redaktor/ka Hw.cz

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
26. 06. 2018 - 26. 08. 2018
Pracovní náplň:

Nehledáme génia ani všeznalého odborníka. Potřebujeme kolegu nebo kolegyni, kterého zajímá profesionální vývoj a výroba elektroniky a co se děje nového u nás i ve světě. Někoho, kdo se neztratí v oblastech jako výkonové obvody, konstrukce, měření, IOT, procesory, audio obvody, rozhraní, napájení, ethernet, wireless, mcu…  a dokáže o tom zajímavě napsat článek nebo jen pár odstavečků.

Nezajímá nás pracovní doba a prosezená židle, pozici může obsadit stejně dobře student, rodič na dovolené nebo digitální nomád. Místem výkonu práce je internet.

  • samostatná redakční činnost
  • vyhledávání a zpracovávání témat z oblasti elektroniky, součástek, trendů atd.
  • tvorba článků, zaměřených na služby firem v ČR a nové produkty
  • příprava článků pro klienty
  • spolupráce na tvorbě redakčního plánu
  • spolupráce na vývoji obsahu a služeb portálu
Forma pracovního poměru:
Jakákoliv
Dosažené vzdělání:
střední
vysokoškolské
student VŠ
Nástup:
ihned
Jazykové znalosti:
AJ,NJ
Požaduji / požadujeme:

Ideální kandidát/ka na pozici redaktora musí mít:

  • zájem o obor elektroniky a automatizace
  • schopnost psát atraktivní články, sledovat vybraná témata, vyhledávat a analyzovat informace
  • praxi v psaní článků a publikování
  • organizační schopnosti, samostatnost, preciznost
  • stylistické  a editorské dovednosti, cit pro český jazyk a gramatiku
  • základy práce v HTML, práce s redakčním systémem

Vaše CV s krátkým motivačním dopisem, příp. s odkazy na publikační činnost zasílejte prostřednictvím formuláře na této stránce..

Nabízím / nabízíme:
  • prostor pro realizaci vlastní vize
  • velkou samostatnost
Lokalita:
Kdekoliv
Kontaktní osoba:
Robert Peška