Jste zde

VÝVOJÁŘ A PODPORA VÝROBY

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
17. 05. 2018 - 16. 06. 2018
Pracovní náplň:

Do naší kanceláře v klidné vilové čtvrti v Praze 4 v Modřanech hledáme do malé firmy (cca 10 lidí) HW vývojáře se znalostí součástek:

  • Úpravy stávajících produktů na (LAN, WiFi, Relé spínající 230V)
  • Dohled plynulosti výroby
  • Podpora logistiky komponentů a odborná pomoc s nákupem součástek.
  • Vývoj a optimalizace testerů do výroby
  • Vývoj nové generace produktů LAN/WiFi
  • Vývoj zcela nového zařízení na GSM/LTE (2G, LTE, NB, M1)
  • Údržba dokumentace a náhrad součástek
Dosažené vzdělání:
střední
vysokoškolské
Nástup:
ihned
Jazykové znalosti:
AN pasivně
Řidičský průkaz:
osobní auto
Požaduji / požadujeme:
  • Technické myšlení
  • Řidičský průkaz B
  • Dobrá orientace v součástkové základně
  • Schopnost práce v MS Excel
  • AN – pasivně (aktivně výhodou)
  • SŠ technického zaměření

Výhodou:

  • Zkušenosti s Altium Desginer
  • Znalost problematiky norem 230V
  • Zkušenosti s STM32, ESP32, jiné embedded platformy
  • Týmového hráče s analytickými schopnostmi
  • Zodpovědnost a otevřenost při řešení projektů
  • Zkušeného HW návrháře (digital, analog - výhodou)
  • Zkušenosti s návrhem DPS a konstrukcí
  • Vzdělání elektrotechnického zaměření

Nabízím / nabízíme:
  • Přátelské prostředí
  • Možnost dalšího seberozvoje ve všech směrech
  • Práci v mladé firmě, která má teamového ducha Možné benefity: Telefon, A
  • uto, flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • Možnost seberealizace při vytváření nových produktů
  • Odpovídající ohodnocení
Lokalita:
Praha
Kontaktní osoba:
Jan Řehák
Kontaktní telefon:
+420 777 232 750