Jste zde

Pravidla inzerce jobs.hw.cz

Jobs.HW.cz se skládají z části Poptávky po zaměstnaní a Nabídky pracovních sil. První část ("Poptávka") slouží soukromé nevýdělečné inzerci lidí z oboru elektronika a příbuzných, kteří hledají práci a její používání je zcela zdarma. Druhá část ("Nabídka") je určena firmám, které hledají zaměstnance. Firemní inzerci lze dělit na placenou a neplacenou. Placené inzeráty se zobrazují na hlavní stránce planety na dobře viditelném místě.

Proč JOBS?

Jobs.HW.cz nabízí prostor pro inzerci pracovních míst i pracovníků pouze z oboru elektroniky, elektrotechniky, automatizace a telekomunikací, jakožto i příbuzných oborů, čímž zajišťuje vysokou přesnost inzerce. Sháníte-li pro svoji firmu kvalifikované zaměstnance, můžete využít bezplatný inzertní systém JOBS.HW.cz Ten je automaticky zveřejňován a následně přenášen na titulní stránku HW serveru mezi výpisy inzerátů JOBs. Vzhledem k tomu, že bezplatná inzerce není z naší strany nijak korigována, hrozí, že Váš inzerát zapadne na HW.cz kamsi do neznáma a rozumně dohledatelný bude pouze na JOBS.HW.cz (často to však stačí). Čtenost rubriky inzerce pracovních míst je cca 12.000 čtenářů měsíčně.

Standardní zvýrazněný inzerát nabízí možnost uvedení inzerátu na zvýrazněných pozicích serveru JOBS.HW.cz a jeho tučné vypsání též na titulní straně HW.cz. Preferovaný zvýrazněný inzerát nabízí možnost zařazení odkazu na inzerát mezi články na titulní stránce HW.cz (na homepage zaručujeme přítomnost po dobu alespoň 14 dní) a je určen především pro firmy, jež chtějí oslovit též pracovníky, kteří v současnosti nemají potřebu změnit povolání, či pro firmy, které na pracovníky spěchají.

V případě potřeby rozsáhlejšího popisu pracovní pozice či zájmu o současné větší zviditelnění firmy je připravena možnost propagace firmy a pracovních pozic formou článku. Aplikovány jsou pak všechny výše uvedené možnosti zviditelnění inzerátu na Jobs a navíc je ve spolupráci s inzerentem vytvořen odborný či propagační článek, jenž je poté zařazen mezi standardní články, včetně jeho následného zařazení do archivu HW.cz.

  • Standardní zvýrazněný inzerát na JOBS.HW.cz - 2600 Kč (3146 Kč vč.DPH)
  • Preferovaný zvýrazněný inzerát  JOBS.HW.cz + odkaz na HW.cz - 4000 Kč  (4840 Kč vč.DPH)
  • Preferovaný zvýrazněný inzerát JOBS.HW.cz + článek na HW.cz  - 12000 Kč  (14520 Kč vč.DPH)

Na serveru jobs.HW.cz lze rovněž aplikovat standardní bannerovou reklamu jako rozšíření služeb poskytovaných na HW serveru za příplatek 20 % ceny na HW.cz.

Podrobnosti a ceny ohledně inzerce firem nebo jakékoli další dotazy vám rádi zodpovíme na emailu redakce@ HW.cz. Základní údaje naleznete také v souboru HW_server_reklama_cz.pdf nebo přímo na Internetu Jak inzerovat na Jobs.HW.cz.

Inzerce zdarma je určena pro soukromou inzerci a pro testovací účely firem z oboru. Není určena pro personální agentury. HW server nebude sponzorovat personální agentury zpřístupněním služby zdarma k něčemu, co agentura dostává zaplaceno. HW server si vyhrazuje právo mazat inzeráty které se netýkají oboru elektroniky, elektrotechniky, automatizace a telekomunikací, nebo příbuzných oborů.

 
Informace obsažené v článcích jsou platné k datu vydání uvedeném v hlavičce článku a jejich platnost může být časově závislá

Komentáře a diskuse vyjadřují názory autorů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.