Jste zde

Product / Technical support NETIO products

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
19. 01. 2023 - 18. 04. 2023
Pracovní náplň:

Hledáme člověka s technickým backgroundem pro podporu našich zákazníků. Komunikativnost v angličtině (většinou psané) je nutnost, zvídavost je předností. Zákazníci potřebují pomoct nejen s naším produktem, ale často spíš s propojením na jejich SW, pochopením našeho manuálu nebo s jejich nastavením sítě.

Vaší náplní práce bude:

  • Znalost našich produktů, technická spolupráce s distributory
  • Administrace ticketovacího systému
  • Řešení technických dotazů zákazníků a distributorů
  • Technická podpora obchodního týmu
  • Tvorba a údržba knowledge base na základě dotazů zákazníků
  • Vlastní iniciativa a nápady
Forma pracovního poměru:
Jakákoliv
Dosažené vzdělání:
Neuvedeno
Nástup:
ihned
Jazykové znalosti:
AN-aktivně
Požaduji / požadujeme:
  • Dobrou angličtinu (musíte být schopen(schopna) psát, mluvit i tvořit materiály v angličtině)
  • Obecný technický přehled v IT a znalosti sítě Ethernet, adresace a zapojování
  • Znalost práce na PC a schopnost analytického myšlení
  • Samostatnost, vstřícnost, kreativitu a schopnost jednat s lidmi

Netrváme na X letech praxe, vzdělání, či abyste měli rádi štěňátka. Chceme technicky orientovaného inteligentního kandidáta, který mezi nás zapadne, bude zodpovědný a samostatný a bude se chtít učit a zlepšovat. Chceme člověka s vlastní iniciativou, který nad svou prací přemýšlí, přichází s vlastními nápady a bude se aktivně podílet na chodu firmy.

Nabízím / nabízíme:
  • Organizačně i jinak rádi vyhovíme potřebám konkrétního uchazeče
  • Jsme schopni přizpůsobit práci i studentům VŠ v posledním ročníku
  • Chceme, aby pro nás zaměstnanec pracoval dobře a rád
  • Rádi Vám umožníme osobní i profesní rozvoj a vzdělávání se v oboru
  • Každý měsíc vyplácíme bonusy (v návaznosti na plnění business plánu)
Lokalita:
Praha
Kontaktní osoba:
Břéťa Bakala
Kontaktní telefon:
777940472