Jste zde

Programátor C/ C++

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
25. 09. 2020 - 23. 12. 2020
Pracovní náplň:

HW group vyvíjí, dodává a spravuje provoz zařízení pro monitoring prostředí a průmyslových systémů. Pro tyto aplikace vyvíjí a provozuje cloudová řešení a web aplikace, které zajišťují správu dat ze zařízení, jejich zpracování a poskytují přístup uživatelům z celého světa.

Programátor je součástí týmu, který zajišťuje:

  • Vývoj nových aplikací
  • Implementaci nových funkcí do stávajícího prostředí
  • Integraci nových produktů a aplikací
Forma pracovního poměru:
Externí spolupráce
Dosažené vzdělání:
Neuvedeno
Nástup:
Ihned
Jazykové znalosti:
AJ
Požaduji / požadujeme:
  • Dobrá znalost a zkušenost s programováním v jazycích C a C++
  • Základní znalost počítačových sítí a protokolů a zkušenosti s jejich integraci do SW
  • Základy HTML
  • Dobrá znalost OS Linux a práce s ním – správa systémů, psaní skriptů, kontejnerizace....
  • Základní znalost DB a jazyka SQL

Výhodou je zkušenost s:

  • Programováním ve vývojovém prostředí Embarcadero
  • C++ Builder
  • Programováním víceplatformních aplikací (Linux+Windows)
  • Programováním webových aplikací pomocí moderních frameworků.
  • Jazyky Python a Lua.
Nabízím / nabízíme:
  • Zaškolení do všeho, co budeš v práci potřebovat, pomoc od zkušených kolegů
  • Neformální prostředí kolektivu malé firmy
  • Možnost profesního růstu
  • Freelance režim a home office
Lokalita:
Kdekoliv
Praha
Kontaktní osoba:
Vít Olmr
Kontaktní telefon:
777 232 759