Jste zde

Samostatný vývojář hw speciální elektroniky

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
22. 05. 2019 - 21. 09. 2019
Pracovní náplň:
  • Baví Vás vývoj high-tech elektroniky a rádi se učíte novým věcem ve svém oboru?

  • Chtěli byste měřit teplotu s přesností na miliontiny kelvina, dynamický průběh tlakových vln v gigapaskalech, plazmové výboje o desítkách kilovoltů miliardou vzorků za sekundu?

  • Lákal by Vás vývoj přístrojů pro měření parametrů raketových motorů nebo výbušnin?

  • Chtěli byste pracovat v exkluzivním oboru a vidět své výrobky v provozu na špičkových výzkumných pracovištích po celém světě?

  • Nebaví Vás už práce v zkostnatělém nadnárodním korporátu a chtěli byste zkusit neformálnost a dynamičnost menší firmy s českými vlastníky a 22letou tradicí v oboru?

  • Pokud ano, máme práci právě pro Vás:

OZM Research s.r.o. se zabývá vývojem a výrobou speciální přístrojové techniky pro měření vlastností explozivních látek, výbuchových procesů, balistických parametrů a hoření raketových motorů. V sortimentu máme více než 70 často unikátních výrobků, které směřují převážně na export na špičková pracoviště ve více než 50 zemích světa. Při vývoji úzce spolupracujeme s českými i zahraničními vysokými školami a výzkumnými pracovišti, zbytečně nešetříme každou korunu na nákladech a snažíme se implementovat do výrobků nejnovější součástky a vývojové trendy.

Nástup:
ihned
Podrobné informace
Požaduji / požadujeme:
  • zkušenosti s vývojem hardware elektroniky pro přesná či vysokorychlostní analogová měření
  • schopnost samostatného návrhu zapojení elektronických obvodů z obecného zadání, s výběrem nejlepších součástek dostupných na trhu

  • znalost použití analogových front-endů, zesilovačů, převodníků (ADC, DAC), procesorů (MCU/MPU/FPGA), precizních napájecích zdrojů, komunikačních periférií.

  • samostatné kreslení desek plošných spojů (DPS) a jejich zadání do výroby

  • praxi v občasném prototypovém pájení nebo opravách DPS s SMD součástkami

  • zkušenosti s kontrolou a oživováním vyrobených desek

  • schopnost zpracovat přehlednou dokumentaci prototypu pro sériovou výrobu

Oceníme navíc:

  • znalost alespoň základů programování firmware (STM32, embedded linux, FPGA) pro oživování vyrobených prototypů

Nabízím / nabízíme:
  • zajímavou samostatnou práci na vývoji moderní elektroniky desítek různorodých přístrojů

  • možnost home office až 3 dny v týdnu

  • flexibilní pracovní dobu, možnost práce na DPP/DPČ/ŽL, dle Vaší volby

  • možnost poskytnutí služebního auta

  • podporu dalšího vzdělávání

  • obvyklé zaměstnanecké benefity (notebook, mobil, stravování, penzijní/životní pojištění)

  • dlouhodobou perspektivu (zásobník nových projektů se nám neustále plní)

Místo práce: flexibilně Hrochův Týnec, Brno, home office

Mzda: od 60.000,- Kč. Výše mzdy u nás bude záviset na Vašich znalostech, zkušenostech a schopnostech je realizovat pro podporu celé firmy.

V případě Vašeho zájmu se těšíme na zprávu od Vás zaslanou na adresu cupak@ozm.cz s:

  • profesním životopisem s Vaším vzděláním, odbornou praxí a kvalifikacemi, studentskými nebo hobby odbornými aktivitami

  • podrobným přehledem realizovaných projektů v oblasti elektroniky (firemní i hobby) k prokázání Vašich zkušeností s vývojem hw

  • projektovou dokumentaci ke zveřejnitelným projektům (a případně bakalářskou nebo diplomovou práci)

Lokalita:
Kdekoliv
Kontaktní osoba:
Jan Cupák