Jste zde

Servisní technik, elektromechanik

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
17. 01. 2018 - 16. 04. 2018
Pracovní náplň:

Servis a instalace silničních meteostanic, kamer a ostatních periferií. Návrh a vývoj elektroniky. Občasné výjezdy na průběžné jednodenní prohlídky meteostanic po republice. Různorodá práce.

Dosažené vzdělání:
střední
student SŠ
Nástup:
ihned
Jazykové znalosti:
AN-pasivně
Řidičský průkaz:
osobní auto
Požaduji / požadujeme:

minimálně SŠ vzdělání zaměření elektro.

-čtení, používání a zapisování elektro-technické dokumentace

-řidičský průkaz sk. B

-časová flexibilita

-znalost v oboru slaboproud a zájem o elektrotechniku vítaná

-odborná způsobilost podle vyhl. 50/1978 Sb. § 5,6 výhodou

-pokročilá znalost práce na PC výhodou (znalost operačních systémů, HW,  nastavování IP adres a orientace v sítích.)

-základní znalost Anglického jazyka, pro orientaci v technické dokumentaci, komunikativní úroveň není nutná.

-více než ostatní však oceníme pracovitost, manuální zručnost, odpovědnost, aktivní přístup k řešení úkolů a ochotu učit se novým věcem

Nabízím / nabízíme:

Platové ohodnocení 20 000 - 30 000 Kč

Mladý kolektiv

Různorodou práci

Flexibilní pracovní dobu

Mzdové ohodnocení:
20 000 - 30 000
Lokalita:
Jižní Morava
Kontaktní osoba:
Ing. Jiří Podhorský
Kontaktní telefon:
605910374