Jste zde

Technická podpora HW group

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
04. 01. 2022 - 05. 04. 2022
Pracovní náplň:

Hledáme technicky orientovaného inteligentního člověka, který mezi nás zapadne.
Naše produkty Vás naučíme a s pomocí jednoduchého ticketovacího systému a kolegů budete platnou technickou podporou našich zákazníků, distributorů i našeho obchodního týmu. Komunikace je primárně zahraniční a v angličtině. Uvítáme i vlastní iniciativu a nápady.

Forma pracovního poměru:
Hlavní pracovní poměr
Dosažené vzdělání:
střední
vysokoškolské
Nástup:
Ihned
Podrobné informace
Požaduji / požadujeme:
  • Obecný technický přehled v IT
  • Znalost práce na PC, MS Office, schopnost analytického myšlení
  • Samostatnost, zodpovědnost, kreativitu a schopnost jednat s lidmi
  • Český jazyk alespoň na komunikativní úrovni
  • Dobrou angličtinu (na rozumné úrovni psát, mluvit, případně i tvořit materiály)
Nabízím / nabízíme:
  • Spokojený a stabilní kolektiv ve firmě s vlastními produkty
  • Podpoříme Váš osobní i profesní rozvoj a vzdělávání se v oboru
  • Firemní kurzy angličtiny (další jazyky / jiné kurzy)
  • Každoroční bonusy (v návaznosti na plnění business plánu)

Další informace o pozici

HW group s.r.o.
Formanská 296, Praha – Újezd (https://mapy.cz/s/dekonupevo
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky, Vzdělávací kurzy, školení
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Lokalita:
Kdekoliv
Praha
Kontaktní osoba:
Vít Olmr