Jste zde

Technická podpora senzorika-automatizace

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
20. 04. 2015 - 30. 05. 2015
Pracovní náplň:
  • technická podpora prodeje v oboru senzorika automatizace
  • technická podpora programování PLC
  • technické řešení reklamací
  • schopnost čtení el. schémat
Dosažené vzdělání:
střední
vysokoškolské
Nástup:
dle dohody
Jazykové znalosti:
Aj - aktivně
Požaduji / požadujeme:
Minimální požadavky na vzdělání :
  • střední odborné elektro/programování
  • Anglický jazyk aktivně (ústní i psaná forma, schopnost drobných překladů a korekcí)

Praxe :
  • v oboru automatizace strojů
  • znalost programování PLC (Ladder, Siemems, B+R, Allen-Bradley,… )
  • znalost komunikačních protokolů
  • pokročilá znalost PC Windows, Office

Další nároky :
  • vstřícnost, ochota
  • kultivované vystupování (ústní, písemná forma, oblékání)
  • schopnost týmové spolupráce
  • zájem o trvalé vzdělávání se v Anglickém jazyce a v používaných technologiích
Nabízím / nabízíme:
Jedná se převážně o kancelářskou práci s pokročilými produkty pro automatizaci strojů od renomovaných světových firem s příležitostnými cestami na školení do zahraničí (ca 2x za rok) a za zákazníky v ČR (2x za měsíc). K dispozici PC, mobilní telefon.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis na e-mail sona.havelkova@schmachtl.cz

Lokalita:
Praha
Kontaktní osoba:
Soňa Havelková