Jste zde

Technik-montáž,prog. a oživování HW group

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
17. 05. 2022 - 17. 08. 2022
Pracovní náplň:

Do našeho týmu hledáme šikovného technika pro finální montáž, programování a oživování produktů HW group s.r.o.

  • oživování a testování desek plošných spojů osazených na automatech,
  • příprava a montáž mechanických sestav pro výrobky,
  • nahrávání FW, finální testování výrobků (výstupní kontrola),
  • občasné osazování součástek na deskách PCB a drobné opravy.
Forma pracovního poměru:
Hlavní pracovní poměr
Dosažené vzdělání:
střední
Nástup:
Ihned
Podrobné informace
Požaduji / požadujeme:
  • SOU/SŠ vzdělání technického směru – v oboru elektroniky apod.,
  • znalost výrobních procesů v elektronice výhodou,
  • orientaci v technické dokumentaci,
  • znalost elektronických součástek,
  • znalost práce na PC (zejména MS Office),
  • manuální zručnost a pečlivost,
  • ochotu učit se nové věci,
  • zkušenosti v oboru, praxe s osazováním desek plošných spojů (včetně SMD).
Nabízím / nabízíme:
  • práci u firmy patřící mezi světové leadery v oboru;
  • jednosměnný provoz;
  • různorodou práci v malosériové výrobě;
  • práci na produktech založených na moderních technologiích;
  • příjemné pracovní prostředí, rodinná atmosféra;
  • stabilní zázemí zavedené společnosti;
  • různorodou pracovní náplň;
  • zajímavé benefity.
Lokalita:
Praha
Kontaktní osoba:
Vít Olmr