Jste zde

Tech.podpora senzorika-automatizace SCHMACHTL

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
04. 03. 2015 - 25. 03. 2015
Pracovní náplň:
  • technická podpora prodeje v oboru senzorika automatizace
  • technická podpora programování PLC
  • programování menších projektů PLC Ladder
  • školení zákazníků (programování + další pracovní software)
  • technická komunikace se zahraničními dodavateli
  • technická komunikace se zákazníky
  • příprava podkladů pro cenové nabídky
  • správa dokumentů, softwarových produktů divize
  • správa demonstračních modelů divize
  • překlady menšího rozsahu a korekce překladů článků a manuálů
  • technická příprava veletrhů
  • technické řešení reklamací
  • technická podpora obchodních zástupců
Dosažené vzdělání:
střední
vysokoškolské
Nástup:
ihned
Jazykové znalosti:
AJ aktivně, NJ pasivně (výhoda)
Řidičský průkaz:
osobní auto
Požaduji / požadujeme:
Firma Schmachtl CZ přední dovozce v oboru elektrotechniky a strojírenství hledá do oddělení senzorika – automatizace Technickou podporu prodeje.

Minimální požadavky na vzdělání :
  • střední odborné elektro/programování
  • anglický jazyk aktivně (ústní i psaná forma, schopnost drobných překladů a korekcí)
  • německý jazyk pasivně (výhoda)
  • řidičský průkaz sk. B

Praxe :
  • v oboru automatizace
  • znalost programování PLC (Ladder, Siemens, B+R, Allen-Bradley,… )
  • znalost komunikačních protokolů
  • schopnost čtení el. schémat
  • pokročilá znalost PC Windows, Office

Další nároky :

  • vstřícnost, ochota
  • komunikativnost
  • kultivované vystupování (ústní, písemná forma, oblékání)
  • schopnost týmové spolupráce
  • zájem o trvalé vzdělávání se v Anglickém jazyce a v používaných technologiích

Nabízím / nabízíme:
Jedná se převážně o kancelářskou práci s pokročilými produkty pro automatizaci strojů od renomovaných světových firem s příležitostnými cestami na školení do zahraničí (ca 2x za rok) a za zákazníky v ČR (2x za měsíc).

  • k dispozici PC, mobilní telefon.
  • dress code
  • osobní růst je možný v rámci odbornosti pozice

Motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem zasílejte v příloze odpovědi na inzerát.

Čtěte také článek  ZDE
Lokalita:
Praha
Kontaktní osoba:
Robert Tesař