Jste zde

Umíte PICy a chcete nám pomoci řídit 230V?

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
16. 04. 2018 - 16. 05. 2018
Pracovní náplň:

Hledame externistu na projektovou spolupraci.

Pouzivame MCU PIC 24F04KL100, ktery komunikuje s několika čipy na měření spotřeby a spínání relé PL7223 (Prolific). Potrebujeme analyzovat stavající kód, doplnit do něj nové funkce a celý systém řádně otestovat.

Forma pracovního poměru:
Jakákoliv
Dosažené vzdělání:
Neuvedeno
Nástup:
ihned
Podrobné informace
Požaduji / požadujeme:

Pokud jste z Prahy a okolí (bude třeba několik osobních schůzek) a máte čas na další projekt, napište a zastavte se za námi v Modřanech na kafe.

Lokalita:
Praha
Kontaktní osoba:
Jan Řehák