Jste zde

Vedoucí smart výroby

Název pracovní pozice:
Základní informace
Rubrika inzeratu:
Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
25. 08. 2021 - 24. 09. 2021
Pracovní náplň:

Baví tě elektrotechnika a zajímáš se o svět automatizace a IoT? Hledáš klidné pracovní prostředí, ve kterém nebudeš jen další ze stovek robotů v pásové výrobě? Pečlivost je tvé prostřední jméno a nic ti neudělá tak dobře u srdce jako skvěle uspořádaný sklad? Pak hledáme právě tebe!

My v Unipi technology vyrábíme chytré řídící jednotky pro IoT, pomocí kterých můžeš řídit cokoliv, od výrobní linky až po mobilní kurník. Naše chytré krabičky denně používají zákazníci z více než 50 zemí světa, od bastlířů až po velké korporace. Především jsme ale firma plná mladých lidí, ve které nikdo nic přehnaně nehrotí a kde se můžeš těšit na kamarádskou atmosféru.

Na čem bys u nás dělal/a

  • plánování a zajištění výroby, správa skladu
  • plánování a zajištění zdrojů pro výrobu
  • řízení samotné výroby od začátku až po finální kompletaci
  • dohled nad kvalitou výroby
  • komunikace s dodavateli v ČR i zahraničí
  • dohled nad posíláním firemních zásilek v rámci EU i mimo ni, se vším co k tomu patří
  • vedení malého týmu pracovníků (do 5 lidí)
  • zlepšování a optimalizace výrobních procesů

Forma pracovního poměru:
Hlavní pracovní poměr
Dosažené vzdělání:
střední
Nástup:
ihned
Podrobné informace
Jazykové znalosti:
Angličtina (Mírně pokročilá)
Požaduji / požadujeme:
  • alespoň základní znalost anglického jazyka
  • alespoň základní znalost práce s PC
  • manažerské a komunikační schopnosti
  • manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost
  • SŠ vzdělání v oboru elektrotechniky velkou výhodou
  • předchozí praxe v oboru elektrotechniky vítána

Nabízím / nabízíme:
  • moderně zařízené pracoviště v klidné části Brna
  • neformální, stabilní a přátelské prostředí v mladém kolektivu
  • flexibilní časový plán
  • firemní notebook, služební telefon
  • možnost podílet se na vývoji inteligentních řídících jednotek
  • kompetitivní platové ohodnocení
  • širokou škálu firemních benefitů vč. příspěvku na stravování a firemních akcí
  • smlouvu na dobu neurčitou

Kontakt: info@unipi.technology
Místo pracoviště: Jarní 1064/44g, Brno - Maloměřice, 614 00

Mzdové ohodnocení:
30 000 - 40 000 Kč
Lokalita:
Jižní Morava
Kontakt
Kontaktní osoba:
Michaela Kovaříková
Kontaktní telefon:
+420 601 308 857
Soubory musí být menší než 4 MB.
Povolené typy souborů: txt doc docx pdf ppt pptx odt.
CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.

Vertical Tabs

Informace obsažené v článcích jsou platné k datu vydání uvedeném v hlavičce článku a jejich platnost může být časově závislá

Komentáře a diskuse vyjadřují názory autorů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.