Jste zde

Vývojář embedded C/C++ pro ARM procesory

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
28. 05. 2020 - 31. 12. 2020
Pracovní náplň:

Jsme malá firma, která vyvíjí a vyrábí světově uznávané produkty z oboru speciální filmové a televizní techniky. Sídlíme na Praze 5.

Aktuálně hledáme zkušeného seniorního vývojáře (nebo velmi snaživého juniorního vývojáře) C++ pro ARM procesory. SKVĚLÁ příležitost pro člověka, který za sebou chce vidět hmatatelný výsledek své práce, mít přímý podíl na úspěchu vyvinutých produktů a být za odpovídajícím způsobem také ohodnocen.

Co nás zaujme?

  • Dobré znalosti programování v C/C++, nejlépe zkušenost s procesory STM32
  • Dobré analytické myšlení a schopnost tvořit strukturovaný a přehledný firmware
  • Schopnost se učit nové věci
  • Znalost nebo minimálně povědomí o open source vývojových nástrojů Eclipse, GCC, openOCD, GitHub
  • Ideálně zkušenosti s FreeRTOS a STemWin knihovnami
  • Znalost běžných periférií a protokolů (UART, PWM, I2C, SPI, EEPROM, DMA, USB, ...)
  • Zkušenosti s vybavením typu osciloskop, logický analyzátor atp.
  • Dobrá orientace ve schématech, spolupráce s HW návrháři
  • Samostatnost a pečlivost
  • Angličtina - minimálně pasivně (pro čtení technické dokumentace)

Co nabízíme?

  • Práci, která má smysl a výsledek je vidět
  • Atraktivní odměnu a benefity založeny na Tvých schopnostech a zájmech
  • Flexibilní pracovní dobu (možnost zkráceného úvazku, dá se s námi na všem domluvit)
  • Neformální a přátelské pracovní prostředí
  • Možnost používat firemní vybavení i pro hobby nebo soukromé projekty (Měřicí přístroje, 3D tiskárny, CNC plotter, vrtačky, frézku, soustruh atd.)

Jak bude probíhat pracovní pohovor?

Nehrajeme si na velkou společnost, kde všechno trvá a je neosobní. Prostě Ti zavoláme, pozveme k nám, nabídme kávu a probereme Tvé minulé a naše připravované projekty. Poté najdeme průmět Tvých schopností a našich požadavků a domluvíme se, zda je to pro obě strany akceptovatelné. Hned. Nenecháme Tě čekat týdny na výsledek.

Forma pracovního poměru:
Jakákoliv
Dosažené vzdělání:
vysokoškolské
student VŠ
Nástup:
ihned
Lokalita:
Kdekoliv
Kontaktní osoba:
Ing. Jan Zástěra
Kontaktní telefon:
+420 604 724 159