Jste zde

Vývojář embedded systémů

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
Čt, 05/13/2021 - Po, 07/12/2021
Nezobrazovat inzerát:
NO
Pracovní náplň:

Do naší brněnské kanceláře hledáme vývojáře / vývojářku, který/á se bude podílet na programování rozmanitých softwarových komponentů v oblasti firmware, ovladačů, testovacích sad včetně integrace vyvinutých komponent do celkového systému.

Kdo jsme?

V Unipi technology vyvíjíme a vyrábíme řídící jednotky pro IoT, se kterými můžeš automatizovat téměř cokoliv, od výrobní linky v továrně až třeba po mobilní kurník. Naše výrobky používají zákazníci z více než 65 zemí světa a najdeš mezi nimi jak obří korporace, tak i domácí bastlíře. Především jsme ale skvělá parta mladých lidí, kde se v neformální atmosféře můžeš hodit do klidu a pracovat ve vlastním tempu. Vyhovuje ti chodit do práce v jedenáct dopoledne? Není problém! Potřebuješ často pracovat z domu? Klidně!

Na čem bys u nás pracoval/a?

  • programování rozmanitých softwarových komponentů v oblasti firmware, ovladačů a testovacích sad,
  • integrace vyvinutých komponent do celkového systému,
  • spolupráce ve víceoborovém projektovém týmu (elektro i mechanická konstrukce, návrh softwaru a testování),
  • podpora produktového vývoje,
  • vedení dokumentace k vyvíjenému řešení.

Místo pracoviště: Jarní 1064/44g, Brno - Maloměřice, 614 00

Popis pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Veškeré informace k pracovní pozici včetně kontaktu naleznete zde

Dosažené vzdělání:
Neuvedeno
Lokalita:
Kdekoliv
Jižní Morava
Nástup:
Ihned

Programátor C/ C++

Pá, 09/25/2020 - St, 12/23/2020
NO

HW group vyvíjí, dodává a spravuje provoz zařízení pro monitoring prostředí a průmyslových systémů. Pro tyto aplikace vyvíjí a provozuje cloudová řešení a web aplikace, které zajišťují správu dat ze zařízení, jejich zpracování a poskytují přístup uživatelům z celého světa.

Programátor je součástí týmu, který zajišťuje:

  • Vývoj nových aplikací
  • Implementaci nových funkcí do stávajícího prostředí
  • Integraci nových produktů a aplikací
Forma pracovního poměru:
Externí spolupráce
Dosažené vzdělání:
Neuvedeno
Jazykové znalosti:
AJ
Požaduji / požadujeme:
  • Dobrá znalost a zkušenost s programováním v jazycích C a C++
  • Základní znalost počítačových sítí a protokolů a zkušenosti s jejich integraci do SW
  • Základy HTML
  • Dobrá znalost OS Linux a práce s ním – správa systémů, psaní skriptů, kontejnerizace....
  • Základní znalost DB a jazyka SQL

Výhodou je zkušenost s:

  • Programováním ve vývojovém prostředí Embarcadero
  • C++ Builder
  • Programováním víceplatformních aplikací (Linux+Windows)
  • Programováním webových aplikací pomocí moderních frameworků.
  • Jazyky Python a Lua.
Nabízím / nabízíme:
  • Zaškolení do všeho, co budeš v práci potřebovat, pomoc od zkušených kolegů
  • Neformální prostředí kolektivu malé firmy
  • Možnost profesního růstu
  • Freelance režim a home office
Lokalita:
Kdekoliv
Praha
Kontaktní osoba:
Vít Olmr
Kontaktní telefon:
777 232 759
Nástup:
Ihned

Centrální sklad SOS má k českým zákazníkům blízko

Není to tak dávno, kdy SOS electronic zásadně změnil svůj distribuční model a zrušil sklad v Brně. Někteří zákazníci se báli, že se prodlouží dodací lhůty nebo sníží dostupnost zboží, opak je ale pravdou. Dodávky jsou dnes rychlejší a pružnější než dříve a objem dodávek do Česka roste. HW server se na služby logistického centra SOS podíval zblízka.

Kvalitní podpora ušetří zákazníkům čas i peníze

Technická podpora je heslem, které distributoři často uvádějí ve svých marketingových materiálech. Málokdy se ale dozvíme, jak podpora ve skutečnosti vypadá a co zákazníkům přináší. Požádali jsme proto jednoho z aktivních distributorů, firmu SOS electronic, aby nám přiblížila její program technické podpory.

Stránky