Jste zde

Programátor C/ C++

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
Pá, 09/25/2020 - St, 12/23/2020
Nezobrazovat inzerát:
NO
Pracovní náplň:

HW group vyvíjí, dodává a spravuje provoz zařízení pro monitoring prostředí a průmyslových systémů. Pro tyto aplikace vyvíjí a provozuje cloudová řešení a web aplikace, které zajišťují správu dat ze zařízení, jejich zpracování a poskytují přístup uživatelům z celého světa.

Programátor je součástí týmu, který zajišťuje:

  • Vývoj nových aplikací
  • Implementaci nových funkcí do stávajícího prostředí
  • Integraci nových produktů a aplikací
Forma pracovního poměru:
Externí spolupráce
Dosažené vzdělání:
Neuvedeno
Kontaktní osoba:
Vít Olmr
Kontaktní telefon:
777 232 759
Jazykové znalosti:
AJ
Požaduji / požadujeme:
  • Dobrá znalost a zkušenost s programováním v jazycích C a C++
  • Základní znalost počítačových sítí a protokolů a zkušenosti s jejich integraci do SW
  • Základy HTML
  • Dobrá znalost OS Linux a práce s ním – správa systémů, psaní skriptů, kontejnerizace....
  • Základní znalost DB a jazyka SQL

Výhodou je zkušenost s:

  • Programováním ve vývojovém prostředí Embarcadero
  • C++ Builder
  • Programováním víceplatformních aplikací (Linux+Windows)
  • Programováním webových aplikací pomocí moderních frameworků.
  • Jazyky Python a Lua.
Nabízím / nabízíme:
  • Zaškolení do všeho, co budeš v práci potřebovat, pomoc od zkušených kolegů
  • Neformální prostředí kolektivu malé firmy
  • Možnost profesního růstu
  • Freelance režim a home office
Lokalita:
Kdekoliv
Praha
Nástup:
Ihned

Vývojář embedded C/C++ pro ARM procesory

Čt, 05/28/2020 - Čt, 12/31/2020
NO

Jsme malá firma, která vyvíjí a vyrábí světově uznávané produkty z oboru speciální filmové a televizní techniky. Sídlíme na Praze 5.

Aktuálně hledáme zkušeného seniorního vývojáře (nebo velmi snaživého juniorního vývojáře) C++ pro ARM procesory. SKVĚLÁ příležitost pro člověka, který za sebou chce vidět hmatatelný výsledek své práce, mít přímý podíl na úspěchu vyvinutých produktů a být za odpovídajícím způsobem také ohodnocen.

Co nás zaujme?

  • Dobré znalosti programování v C/C++, nejlépe zkušenost s procesory STM32
  • Dobré analytické myšlení a schopnost tvořit strukturovaný a přehledný firmware
  • Schopnost se učit nové věci
  • Znalost nebo minimálně povědomí o open source vývojových nástrojů Eclipse, GCC, openOCD, GitHub
  • Ideálně zkušenosti s FreeRTOS a STemWin knihovnami
  • Znalost běžných periférií a protokolů (UART, PWM, I2C, SPI, EEPROM, DMA, USB, ...)
  • Zkušenosti s vybavením typu osciloskop, logický analyzátor atp.
  • Dobrá orientace ve schématech, spolupráce s HW návrháři
  • Samostatnost a pečlivost
  • Angličtina - minimálně pasivně (pro čtení technické dokumentace)

Co nabízíme?

  • Práci, která má smysl a výsledek je vidět
  • Atraktivní odměnu a benefity založeny na Tvých schopnostech a zájmech
  • Flexibilní pracovní dobu (možnost zkráceného úvazku, dá se s námi na všem domluvit)
  • Neformální a přátelské pracovní prostředí
  • Možnost používat firemní vybavení i pro hobby nebo soukromé projekty (Měřicí přístroje, 3D tiskárny, CNC plotter, vrtačky, frézku, soustruh atd.)

Jak bude probíhat pracovní pohovor?

Nehrajeme si na velkou společnost, kde všechno trvá a je neosobní. Prostě Ti zavoláme, pozveme k nám, nabídme kávu a probereme Tvé minulé a naše připravované projekty. Poté najdeme průmět Tvých schopností a našich požadavků a domluvíme se, zda je to pro obě strany akceptovatelné. Hned. Nenecháme Tě čekat týdny na výsledek.

Forma pracovního poměru:
Jakákoliv
Dosažené vzdělání:
vysokoškolské
student VŠ
Kontaktní osoba:
Ing. Jan Zástěra
Kontaktní telefon:
+420 604 724 159
Lokalita:
Kdekoliv
Nástup:
ihned

Centrální sklad SOS má k českým zákazníkům blízko

Není to tak dávno, kdy SOS electronic zásadně změnil svůj distribuční model a zrušil sklad v Brně. Někteří zákazníci se báli, že se prodlouží dodací lhůty nebo sníží dostupnost zboží, opak je ale pravdou. Dodávky jsou dnes rychlejší a pružnější než dříve a objem dodávek do Česka roste. HW server se na služby logistického centra SOS podíval zblízka.

Kvalitní podpora ušetří zákazníkům čas i peníze

Technická podpora je heslem, které distributoři často uvádějí ve svých marketingových materiálech. Málokdy se ale dozvíme, jak podpora ve skutečnosti vypadá a co zákazníkům přináší. Požádali jsme proto jednoho z aktivních distributorů, firmu SOS electronic, aby nám přiblížila její program technické podpory.

Stránky