Jste zde

Vývojář HW - návrh DPS – HW group

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
21. 09. 2023 - 30. 11. 2023
Pracovní náplň:

Pro posílení našeho týmu hledáme vývojáře HW pro návrh desek plošných spojů v programu Eagle. Jedná se o dočasnou spolupráci na několika projektech, spuštěných v těchto měsících s předpokladem dokončení v 1. polovině roku 2024.

Forma pracovního poměru:
Jakákoliv
Dosažené vzdělání:
Neuvedeno
Nástup:
Ihned
Podrobné informace
Požaduji / požadujeme:
  • Perfektní znalost Eagle
  • Zkušenosti s návrhem 2 a 4vrstvých DPS
  • Zkušenosti s panelizací DPS pro strojové osazování
Nabízím / nabízíme:
  • Práci v mladém a přátelském kolektivu
  • Prostor pro vlastní rozvoj, inovaci a nápady
  • Samostatnou práci na vlastních projektech
  • Částečný úvazek / brigáda
  • Pozice je vhodná i pro absolventy

Lokalita:
Kdekoliv
Praha
Kontaktní osoba:
Vít Olmr