Jste zde

Programátor Drupal

Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
30. 08. 2023 - 26. 10. 2023
Pracovní náplň:

Analýza, vývoj, testování a implementace funkcí portálu pro vzdálený monitoring a programového vybavení aplikací vzdáleného monitoringu.

Forma pracovního poměru:
Jakákoliv
Dosažené vzdělání:
Neuvedeno
Nástup:
Ihned
Podrobné informace
Požaduji / požadujeme:
  • - Znalost OOP v PHP 8+
  • - Znalost Drupal 8+ API
  • - Znalost práce s gitem (GitLab)
  • - Výhodou znalost DDEV, Docker, LXD, PostgreSQL, Linux, Symfony
  • - Výhodou znalost front-endu (Twig, Node.js, POSTCSS, SCSS, Mobile-first)
  • - Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
  • - Chuť stále se učit novým věcem.
Nabízím / nabízíme:
  • - Práci v mladém a přátelském kolektivu
  • - Prostor pro vlastní rozvoj, inovaci a nápady
  • - Samostatnou práci na vlastních projektech
  • - Flexibilní úvazek - pružnou pracovní dobu
Lokalita:
Praha
Kontaktní osoba:
Vít Olmr