Jste zde

Technicko-obchodní zástupce MEGATRON

Název pracovní pozice:
Základní informace
Rubrika inzeratu:
Nabídka
Datum platnosti inzerátu:
27. 11. 2023 - 27. 01. 2024
Pracovní náplň:

Co si pod touto pozicí představujeme?

Baví tě obecně technika? Máš vztah k automatizaci, měření v průmyslu? Paráda:-)
Bavilo by tě znát hodně produktů od různých výrobců a pořád se učit?
Bavilo by tě umět poradit zákazníkovi po telefonu, emailu, chatu, jaký produkt vybrat pro jeho aplikaci, případně najít komplexní řešení?
Bavilo by tě to trochu spojit s obchodováním, tj. vybraný produkt zákazníkovi nabídnout?
Nedělá ti problém komunikace s lidmi v češtině, případně písemná komunikace s dodavateli v angličtině?
Nedělalo by ti problém vyzkoušet v rámci možností funkci výrobku nebo nastavit parametry výrobku přes počítač?

Forma pracovního poměru:
Jakákoliv
Dosažené vzdělání:
Neuvedeno
Nástup:
Ihned
Podrobné informace
Jazykové znalosti:
AJ Aktivně
Požaduji / požadujeme:

Nabízím / nabízíme:

Jak fungujeme?
Snažíme se maximálně skloubit práci a soukromý život a tedy u nás najdeš flexibilitu. Ale je to odměna za důvěru. Potřebujeme si vycházet vstříc, proto je vzájemná důvěra u nás důležitá.
Pracujeme v cloudu, pracovat můžeme odkudkoliv, kancelář a sklad zboží máme v Praze na Strašnické.
Kontakt pro zájemce: svoboda@megatron.cz

Lokalita:
Kdekoliv
Soubory musí být menší než 4 MB.
Povolené typy souborů: txt doc docx pdf ppt pptx odt.
CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.

Vertical Tabs

Informace obsažené v článcích jsou platné k datu vydání uvedeném v hlavičce článku a jejich platnost může být časově závislá

Komentáře a diskuse vyjadřují názory autorů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.